سوالات متداول

در این قسمت ازسایت به سوالات متداول شما عزیزان پاسخ داده شده است. در صورتی که سوال یا پیشنهادی دارید از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

زمان ملاقات خانم ها چقدر است؟

زمان ملاقات جلسه ای است ، به این معنی که پس از ملاقات خانم تا زمان ارضا شدن شما، جلسه ادامه دارد ولی در صورت جلب رضایت خانم وتوافق با ایشان ، میتوانید زمان جلسه را بیشتر کنید.

عدم دخول به چه معنا می باشد؟

ارتباط با خانم های جوان برای رعایت حد شرعی و عده ، بصورت عدم دخول می باشد. برای دیدن توضیحات بیشتر به صفحه عدم دخول بروید.

اگر رابطه عدم دخول است چرا باید از کاندوم استفاده کنم؟

دلیل استفاده شما از کاندوم رعایت بهداشت و نظافت پس از ارضا شدن میباشد.

چرا هزینه معرفی و مهریه را یکجا در محل ملاقات به خانم ندهم؟

ما روزانه درخواست های زیادی داریم و به این روش نیز کار کرده ایم و در ابتدا بدون گرفتن هزینه معرفی شماره خانم را برای هماهنگی به اقایان دادیم ولی متاسفانه مشکلات زیادی از سوی برخی از اقایان برای خانم ها درست شد که از خدمات دهی به این روش منصرف شدیم.

چرا باید کارت شناسایی بفرستیم؟

آقایان برای ملاقات به خانه خانم ها میروند به همین دلیل بدیهی است که برای امنیت خانم ها کارت شناسایی از اقایان دریافت شود.

چرا باید به شما اعتماد کنم؟

وبسایت « صیغه من » با دامنه ملی ir دارای دو سال سابقه فعالیت میباشد که علاوه بر این وویس های معرفی خانم ها در سایت که همکاری خود با این مرکز را تایید کرده اند موجود می باشد یا همچنین میتوانید نظرات کاربران درباره ما را بخوانید.

خانم های صیغه ای تهران خانم های صیغه ای مشهد خانم های صیغه ای کرج

خانم های صیغه ای اصفهان

قوانین ثبت نام خانم ها پشتیبانی